środa, 4 lipca 2012

Podwójne zamieszanie vol.1. Malinowo

Znamy się nie od dziś. Pewnego dnia wyszło na jaw, że takie same mamy nie tylko imiona ;) Ale mimo, że wiele nas łączy, różnimy się pod kilkoma względami. Postanowiłyśmy to wykorzystać i przekuć w abstrakcyjne dzieło pod szyldem "Podwójne zamieszanie". Co więcej, raz na jakiś czas, będziemy Was raczyć relacją z naszych wybryków. A na przekór tendencji, mimo, że prawie na stałe jesteśmy on-line, będziemy nadal spotykały się w realu. Wiadomo - by tu i ówdzie robić małe zamieszanie!

Teraz pokrótce o zasadach. Punkt pierwszy i ostatni: zasady są luźne i będziemy je łamać ;) A tak poważnie, nasze akcje będą wyglądały w następujący sposób:  na wybrane hasło każda z nas będzie przygotowywać swoją stylizację, przepis, ideę. Nie ingerujemy w swoje pomysły a nagrodą ma być zaskoczenie nieprzystawaniem do siebie bądź radość z jednomyślności stworzonych prac.

W demokratycznym głosowaniu, przeprowadzonym na fejsbukowym koncie Gęby w niebie, pierwszym tematem naszej akcji zostały wybrane maliny. No to do rzeczy Kochani, zapraszam!

Koniecznie zajrzyjcie do Evity z Gęby w niebie! Przygotowała dla Was nie lada niespodziankę, którą znajdziecie na jej blogu pod adresem gebawniebie.blogspot.com

Będziemy wdzięczne za wszelkie Wasze komentarze i uwagi. Krytykę przyjmiemy z godnością, pochwały wypełnią nasze duszyczki szczęściem.

Pełna sprzecznych emocji,
Pozdrawiam Was ciepło,
Petit Pastel


6 komentarzy:

 1. No i jesteśmy :). Piękna serwetka!

  OdpowiedzUsuń
 2. :)) Znowu upiekłaś coś pysznego! Czyli już wiem co będzie u mnie w niedzielę na deser :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rustykalne maliny i biel!
  Prosto i letnio.
  Wpadłam do Ciebie od Evity.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej :) Maliny - istne cudo natury, prawda? :)

   Usuń
 4. Ja też wpadłam od Evity:).
  Witaj - bawcie się dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewlajna, witam serdecznie! Dziękuję za odwiedziny i Ciebie również zapraszam na kolejne wizyty :)A tak, zabawę mamy przednią! Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słówko:)